درباره سیکاج :

با توجه به در دسترس نبودن اطلاعات سالم و درست بر روی اینترنت و عدم وجود سایت های مرجع برای ارائه مطالب و مقالات کاربردی و عملی در استفاده کاربردی از علوم و کارهای هنری و صنعتی ، ما بر آن شدیم تا با حداقل امکاناتی که در اختیار داریم سایتی را برای علاقمندان و جویندگان مطالب کاربردی ، درست و در دسترس مردم عزیز قرار بدهیم. بدیهی است که این روش تنها پاسخگوی بخشی از نیازهای کاربران و علاقمندان باشد ولی شاید تنها یک نقطه شروع در اینترنت است. به همین منظور پرتال‌ اختصاصی “گروه آموزشی هنری سیکاج” در هنگام پاسخگوئی به ارباب‌رجوع می‌بایستی سفارشات مورد نیاز مراجعین خود را از پیش با نقطهٔ شروع، توالی انجام کار و نقطهٔ پایان انجام دهد تا رضایت کامل مراجعین گرامی را کسب کنیم. سفارشات مورد نیاز مراجعین با توجه به نوع و حجم سفارشات ظرف مدت تعیین شده و مشخص شده تکمیل و تحویل ارباب رجوع خواهد شد.

مجموعه فعالیتهای انجام شده در “گروه آموزشی هنری سیکاج” به دو بخش “پذیرش سفارشات مراجعین” و “دادن آموزشهای عملی و کاربردی” تقسیم می گردد که با توجه به موقعیت مکانی ما و مشتریان گرامی ، سعی ما بر آن است که سفارشات از سراسر ایران را دریافت و با بهترین کیفیت انجام دهیم.

  • پذیرش سفارشات مراجعین :

  • سفارش ساخت انواع قالب های سیلیکونی برای تولید قطعات رزینی و مجسمه های پلی استر

  • سفارش ساخت انواع قطعات خاص از جنس رزین و سیلیکون

  • سفارش تولید قالب های گلبرگ و وینرهای گلسازی و دکراتیو کیک

  • سفارش تولید مولد و قالب های فوندانت برای لوازم قنادی ها

  • آموزشهای ارائه شده:

  • آموزش تولید و تکثیر انواع قطعات و گیفت و مجسمه های رزینی و پلی استر بصورت توخالی و توپر

  • آموزش ساخت ساپورت و پس قالب های فایبرگلاس

  • آموزش ساخت انواع قالبهای سیلیکونی بصورت لایه ای دوکفه

یکی از اهداف پرتال “گروه آموزشی هنری سیکاج” ارائه آموزشهای عملی و کاربردی از طریق اینترنت و فراهم کردن بستری سالم برای جویندگان آموزشهای کاربردی و عملی می باشد که در راستای این هدف تصمیم داریم آموزشها و مطالب عملی را به صورت مجموعه های نرم افزاری در اختیار علاقمندان قرار بدهیم تا آن دسته از کسانی که امکان دسترسی به آموزشگاهها و مراکز آموزشی در شهرهای بزرگ را ندارند بتوانند از این مجموعه ها استفاده کنند و حداکثر استفاده را ببرند.

مدیریت پرتال “گروه آموزشی هنری سیکاج” : رحیم جلالی

سیکاج با بیش از ۱۶ سال فعالیت ، به عنوان :

اولین سازنده مجموعه های آموزشی قالب سازی با سیلیکون ، قطعه سازی و مجسمه سازی با رزین پلی استر

و

اولین سازنده تابلوهای مسی کنده کاری شده از هر طرح و نقشی

مفتخر هستیم که اکنون در خدمت شما بازدیدکنندگان گرامی هستیم.